Yeni Hesap Oluştur

Kullanıcı Adı:
 
 
Şifre:
 
 
 
Şifre (Kontrol):
 
İsim:
 
Soyisim:
 
Doğum Tarihi:
E-mail:
 
 
image.jpg
Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz.:
 
Aşağıdaki 'Kabul Ediyorum.' butonunu tıklayarak kullanım şartlarını kabul ediyorsunuz.
x
  • Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin forumlarına yazdığınız tüm yazılar, diğer kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm terimler, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Türk Eğitim Indeks'i(TEI) hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.
  • TEI sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.
  • Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.
  • Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik yapamaz. Farklı kullanıcı adlarının aynı kişiye ait olduğunu tespit etmesi halinde, TEI söz konusu kişinin tüm üyeliklerini derhal ve tek taraflı olarak feshetme ve ilgili Kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.
  • Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.
  • Sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Sakarya mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.